Baza słów – scrabble

Jeżeli jesteśmy wielbicielami gier słownych, które wymagają układania słów z posiadanych liter, a więc przykładowo takich gier jak scrabble, to niewątpliwie warto skorzystać z funkcjonalnych oraz dostępnych w całości za darmo rozwiązań, takich jak słownik scrabble dostępny na stronie www. Jest to baza ponad 3 milionów słów, które możemy wykorzystać w różnych grach słownych.
Baza ze słowami – do jakich gier możemy wykorzystać?
Niewątpliwie najpopularniejsza gra słowna, która wymaga układania słów z posiadanych liter to gra Scrabble, która zdobyła miliony miłośników globalnie.

Warto dodać jednak o tym, że jeżeli chcemy zabłysnąć w takiej rozgrywce to z pewnością warto korzystać z nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, takich jak słownik scrabble dostępny on-line, który stanowi bazę kilku milionów słów. Skorzystanie z takiego słownika jest całkiem darmowe, a przy tym bardzo proste a także intuicyjne. Wystarczy że wpiszemy litery, z których mamy ułożyć słowa, a po chwili wyświetlą się możliwe warianty słów, które będziemy mogli użyć w rozgrywce. Co za tym idzie, wystarczy wpisać posiadane litery, a więc ciąg liter przykładowo takich jak anagramator, a uzyskamy dostęp do słów, które z takich liter mogą powstać. Zdecydowanie jest to dobry bonus dla wszystkich graczy, którzy uwielbiają gry słowne, jak też uwielbiam uczyć się nowych wyrazów. Warto zatem korzystać takich rozwiązań, o ile pasjonujemy się grami słownymi, jak też interesują nas wyrazy, które nie są powszechnie stosowane.

Polecam: anagramator.

Category: Blogi i portale

-

Dodaj komentarz