Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym wyjściem, które coraz bardziej zyskuje. Dlatego też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto kupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest relatywnie bogaty i z całą pewnością właściwie każdy znajdzie pośród nich ze starannością takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego rodzaju przede wszystkim odróżnia się tym, że jest przezroczyste, oraz nie zmienia wyglądu telefonu. Gwarantuje ono zupełnie dobrą ochronę, jednakże pod tym kątem można wyszukać etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Przede wszystkim etui takie nie chroni bardzo dobrze przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego typu także nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednakże na nieszczęście ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia relatywnie niezłą ochronę przed upadkami. Należy pamiętać, że tego rodzaju pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie korzystania z telefonu. Niestety pokrowce tego rodzaju potrafią dość na prawdę bardzo często pękać, co niestety powoduje, że kwalifikują się one wtedy do zamiany.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły a także kilka innych. Zdecydowanie bez problemów każdy znajdzie pomiędzy nich te dla siebie.

Warto sprawdzić: etui na telefon apple.

Category: Elektronika

-

Dodaj komentarz