Dlaczego Polacy decydują się na ogłoszenie upadłości w Anglii?

 

Osoby, które mają zbyt bardzo dużo długów w stosunku do swoich sposobów zarobkowych, w znaczącej liczbie sytuacji szukają możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej, która pozbawia dłużnika jego balastu. Liczba osób z takimi rozterkami rośnie w znacznym stopniu wyjątkowo po kryzysie, gdy wiele gospodarstw domowych stanęło przed obowiązkiem ratowania się z opresji. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej z pewnością nie jest jednoznacznym prezentem, bo wiąże się z kilkoma nieprzyjemnymi konsekwencjami. Jednakże dla wielu osób, które posiadają niesamowite długi, może być to jedyna droga uwolnienia się od pukających wciąż do drzwi komorników. W Internecie istnieje pełno ofert od osób, które pomagają przejść przez upadłość w Anglii. Zanim jednakże skorzystamy z takiej formy pozbycia się odpowiedzialności za zaciągnięte na swoje nazwisko długów, trzeba zorientować się czym są wspomniane konsekwencje ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
Po pierwsze, efektywne bankructwo firmy jednoosobowej nie w każdej chwili jest możliwe, dlatego mężczyźni i kobiety, które oferują on-line swoje usługi polegające na bankrutowaniu za granicą nie za każdym razem są w stanie dotrzymać danej obietnicy.
Dlaczego decydujemy się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej za granicą? Jest tak głównie dlatego, że bankructwo firmy jednoosobowej jest kategorycznie łatwiejsze do przeprowadzenia oprócz granicami naszego kraju. W Polsce upadłość konsumencka jest możliwa właściwie dopiero od mniej więcej trzech lat, co samo w sobie mówi o jakości naszego systemu, który z założenia powinien pozwalać ludziom wychodzić z ichniejszym problemów życiowych.

Zobacz także: upadłość firmy.

Category: Finanse i bankowość

Tagi: , ,

-

Dodaj komentarz