Kancelaria odszkodowawcza – pomoc prawna

O ile potrzebujemy pomocy prawnika, który specjalizuje się w odszkodowaniach, to na 100 procent warto wybrać kancelarię z wieloletnim doświadczeniem, taką jak Kancelaria Enres. Jest to kancelaria prawna, które oferuje kompleksowe usługi obejmujące zarówno doradztwo prawne, jak także reprezentowanie klienta przed towarzystwem ubezpieczeniowym, jak również przed sądami wszystkich instancji.
Pomoc w uzyskaniu odszkodowania – co trzeba wiedzieć?
Niewątpliwie przyda nam się fachowa pomoc prawna w dochodzeniu uczciwego odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego za wypadek komunikacyjny, drogowy czy wypadek w miejscu pracy.

Wynika to wprost z faktu, że firmy ubezpieczeniowe starają się wypłacać jak najniższe kwoty, a zatem często odbiegają one od kwot należnych, stąd też warto skorzystać z fachowej pomocy prawnika. Musimy posiadać świadomość, że odszkodowania komunikacyjne, jak także za wypadki drogowe wypłacane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe, w których sprawca zdarzenia miał wykupioną polisę odpowiedzialności cywilnej. Jeżeli jednak kierowca nie miał takiej polisy, to wówczas odszkodowanie musi być wypłacone przez ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny. Jeżeli towarzystwo ubezpieczeniowe zaniżają takie kwoty, to wówczas prawnicy korzystając z różnorakich sposobności a także rozwiązań, np kierują sprawę do sądu. Stąd też prawnik od spraw komunikacyjnych to właściwy wybór, o ile jesteśmy osobą poszkodowaną w wyniku zdarzenia komunikacyjnego i potrzebujemy środków majątkowych, by móc korzystać z pomocy medycznej i rehabilitacyjnej.

Źródło informacji: Potrącenie na pasach

Category: Finanse i bankowość

-

Dodaj komentarz