Najbardziej ceniony przez profesjonalistów program księgowy

Głównym narzędziem pracy każdego księgowe w dzisiejszych czasach jest specjalistyczny program księgowy. To właśnie w nim wykonywane są wszystkie działania księgowe , a oprócz tego wprowadzane informacje zawarte na paragonach , a ponadto fakturach. Bez tego programu żadna księgowa nie jest wstanie wykonywać swoich kluczowych obowiązków.

Warto więc zainwestować w miesięczną subskrypcję jednego z najpopularniejszych skryptów księgowych, który cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Inwestując w program Comarch Optima możecie być pewni, że wszyscy wasi pracownicy będą mogli z niego efektownie skorzystać. Program ten posiada sporo praktycznych funkcji oraz jest dość prosty w obsłudze. Każda księgowa w ciągu zaledwie kilku godzin opanuje technikę posługiwania się tym fachowym oprogramowaniem.
Comarch ERP Optrima jest nowoczesnym programem stworzonym w naszym kraju. Warto więc wesprzeć polskiego producenta, który również zna najlepiej realia księgowe dzisiejsze na rodzimym rynku. O ile nie jesteście przekonani co do polskiego kodu, to warto korzystać z darmowej wersji testowej. Możecie ją pobrać całkowicie za darmo i sprawdzić wszystkie funkcje tego kodu przez trzydzieści dni. Jeśli oprogramowanie przypadnie wam do gustu, to pozostanie wam jedynie jedno, czyli podjęcie się jego comiesięcznej subskrypcji. Na nieszczęście w sytuacji tak profesjonalnych skryptów nie da się ich kupić oferując jednorazową stawkę. Będziecie musieli płacić comiesięczny abonament za użytkowanie z oprogramowania w waszej codziennej pracy.
Sprawdź tutaj: optima.

Category: Finanse i bankowość

-

Dodaj komentarz