Sprawdzone konto bez dostępu komornika

Obowiązkiem komornika jest odzyskanie od dłużnika środków finansowych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Znacząca większość komorników niestety zbyt z dokładnością wytwarza własne obowiązki całkowicie wyłączając wszelkie emocje. Właściwie każdy z nas preferuje jak najszybciej spłacić wszystkie swoje długi, natomiast nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Na nieszczęście w dużej liczbie przypadków komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie środki finansowe znajdujące się na rachunku bankowym. Warto zatem dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, ażeby zabezpieczyć własne środki finansowe przed pełnym zajęciem. Jedynie w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków inwestycyjnych.
Konto bankowe bez komornika na nieszczęście nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków finansowych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, właściwie każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość bardzo długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, ale co najmniej przeze mnietępnych kilkanaście miesięcy wasze pieniądze na pewno będą w pełni bezpieczne. Po kilku lub kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który również oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Dodatkowe informacje: konto bankowe bez komornika.

Category: Finanse i bankowość

-

Dodaj komentarz