Wycena spółki – usługi

Wyceny finansowe oraz aktuarialne przeprowadzane są przez profesjonalne biura, które zatrudniają doświadczonych licencjonowanych aktuariuszy. Oferta takich firm obejmuje sporo usług, a zatem przykładowo usługi takie jak wycena marki, ale także wartości prawnych czy też niematerialnych, które mają ogromne znaczenie dla firm, które pragną zyskać przewagę nad konkurencją, jak też budować pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów czy też kontrahentów.
Co warto wiedzieć na temat profesjonalnych wycen aktuarialnych?
Przede wszystkim powinniśmy mieć świadomość, że takie wyceny przeprowadzane są przez biura aktuarialne, które oferują kompleksowe usługi finansowe obejmujące w głównej mierze doradztwo, niemniej jednak też przeprowadzanie analiz projektów modernizacyjnych czy też restrukturyzacyjnych oraz wyceny.

Do popularnych usług z pewnością trzeba zaliczyć usługę taką jak wycena znaku towarowego. Wyceniane są także inne wartości niematerialne oraz prawne, np tj. posiadane przez przedsiębiorstwo patenty czy też relacje z klientem. Pamiętajmy także o tym, że są to usługi obejmujące wycenę rezerw na świadczenia pracownicze, które są dostępne w firmach w różnych formatach, a więc są to np odprawy pośmiertne emerytalne czy również rentowe. Wyceniane są również rezerwy przeznaczone na świadczenia medyczne, ekwiwalenty energetyczne, delegacje czy również świadczenia przejazdowe. Jak się zatem okazuje, biuro aktuarialne oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu wycen majątkowych.

Warto zobaczyć: wycena marki.

Category: Finanse i bankowość

-

Dodaj komentarz