Im szybciej, tym lepiej

Ta zasada powinna charakteryzować nasze plany i zabieranie się do organizowania ślubu. Nie powinniśmy się ociągać, bo takie bezstresowe podejście może sprawić nam wielkie rozczarowanie. Mam na myśli np. to, że gdy wreszcie ustalimy datę ślubu, okazać się może, że nasza wymarzona sala będzie już zajęta, a zespół ma rezerwacje na następne 5 lat. Radzę zająć się wszelakimi rezerwacji jak najszybciej.

Jak wybrać najlepszego fotografa?

To pytanie przewija się w wielu komentarzach i na pewno w wielu głowach. Przyznaję, jest to trudne zadanie, ale nie jest całkowicie niewykonalne. Otóż tak, da się tego dokonać, ale potrzeba wielkiego zaangażowania i żmudnej pracy. Na początku trzeba się zastanowić, co znaczy do nas „dobry fotograf”. Należałoby spisać wszystkie oczekiwania, które mamy w stosunku do niego i rozpocząć poszukiwania w sieci. Przydatna okazuje się wyszukiwarka Google, która dzieli się z nami tysiącami informacji. A wystarczy wpisać fotograf ślubny, a naszym oczom ukaże się bezlik wyników. Będziemy mogli przeglądnąć dorobek artystyczny danego fotografa, sprawdzić jego ofertę i cennik oraz się z nim skontaktować, jeśli nas zainteresuje. Wyszukiwarka Google oszczędza nas czas i dokonuje czegoś niemożliwego, nie bylibyśmy w stanie, odwiedzić osobiście wszystkich tych fachowców, żeby poznać ich ofertę i talent. Nasz najlepszy, wymarzony fotograf jest już bardzo blisko.

Podsumowanie

Fotograf z Kielc na naszym Ślubie Czym kierować się przy wyborze fotografa na nasz ślub? Oczywiście ceną, nie chcemy przepłacać, a talent nie równa się z wysokimi cenami. Talent- każda para pragnie mieć idealne, magiczne, wymarzone fotografie, które będą pamiątka na lata, dlatego trzeba się wystrzegać amatorów bez pasji do fotografowania. Kolejnym kryterium jest odległość dzieląca nas od wymarzonego fotografa. Oczywiście nie może być on z innego krańca świata, najlepiej żeby był z okolic. Jeśli wiemy kogo szukamy i o jakich predyspozycjach to jest już połowa sukcesu. Druga połowa to mozolna praca i fotograf znaleziony! Tak też udało się nam znaleźć fotografa, stworzyliśmy listę fotografów na słowo fotograf Kielce, wszystkie wyniki z ponad 50 stron skopiowaliśmy sobie do excela i w ten sposób odwiedzaliśmy stronę po stronie, aż odnaleźliśmy wskazaną wcześniej Parę fotografów o pseudonimie NasDwoje.

Category: Fotografia

-

Dodaj komentarz