O ile oczywiście nie masz co robić to zapraszamy na nasz portal

Budując ten portal informacyjny, zadbaliśmy przede wszystkim o różnorodność , a ponadto rzetelność. Staramy się pisać w sposób atrakcyjny, ażeby pokazywane ciekawostki wzbudzały zainteresowanie. U nas, czytelnicy znajdą artykuły na prawie każdy zagadnienie, zarówno ze świata polityki, mody, motoryzacji jak i innowacyjnych technice.

Jaka powinna być rola publicystki, gdy prowadzimy portal informacyjny? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek nadzorujący pracę (zwykle grupy ludzi) przy takim projekcie (czyli przy portalu informacyjnym).

Najwięcej zależy tu – siłą rzeczy – od naszej własnej myśli prowadzenia tego portalowego przedsięwzięcia. Są wszakże także i takie portale, gdzie czystej publicystyki nie znajdziemy, a wyłącznie same artykuły informacyjne. Z drugiej strony, publicystyka stanowi ciekawe urozmaicenie i swoistą odskocznię od „suchych” treści. Odnosi się ona także w większości wypadków do wydarzeń dziejących się aktualnie albo również w ostatnim czasie dopiero minionych (niemniej jednak całkiem prawdopodobne, że nieustająco aktualnych w umysłach niektórych czytelników). Warto zatem poprawnie zastanowić się nad obecnością na portalu felietonów czy też komentarzy. Po prostu, dzięki temu nasz portal będzie mniej monotonny, a bardziej różnorodny. Jakby nie patrzeć – tak będzie. Z tym, że, kiedy przesadzimy, możemy stracić wizerunek portalu typowo informacyjnego, więc jeżeli już na takiej kreacji w oczach odbiorców nam zależy, to powinnaś sprawę szczegółowo przemyśleć (i w razie konieczności – umiejętnie balansować między informowaniem, a komentowaniem).

Wszystko tu uzależniony jest od tego, do jakiego wizerunku portalu w zasadzie zmierzamy. W gruncie rzeczy możemy tam zawrzeć artykuły na prawie każdy zagadnienie – jeśli chcemy być bardzo niejednorodni i totalnie wielobranżowi. Możemy również postawić choćby i na ciekawostki jedynie ze świata nauki, niemniej jednak wtedy nie będzie to już portal typowo informacyjny.

Źródło informacji: http://wyse.com.pl.

Category: Komputery i internet

Tagi: , ,

-

Dodaj komentarz