Skupujemy odzież używaną

 

Jak co roku w sklepach w tym momencie zaczęły się wyprzedaże. Ogrom ubrań, sprzętów poprzeceniany najczęściej wręcz o 70-80% od ceny początkowej. Wyprzedaże potrwają do lipca, choćby można nawet w sierpniu znaleźć ostatnie sztuki ubrań z przecen. Dużo ubrań zostanie nie poddanych dystrybucji, z powodu braku rozmiaru, niemodnego fasonu czy normalnego braku chętnych na zakup. Skup odzieży posklepowej rozwiązuje problem zalegających ubrań w sklepach. Mamy potem możliwość nabyć odzież w outletach po znacznie niższej cenie, przeważnie za bezcen. Skup odzieży posklepowej Warszawa, Kraków czy wręcz Wrocław nie jest nowym zjawiskiem.

W miastach bardzo dużo jest też miejsc, gdzie odbywa się skup odzieży używanej, którą potem można nabyć w sklepach z używaną odzieżą.

Coraz w wielu wypadkach można zakupić ubranie także przez internet, na aukcjach internetowych a także na serwisach z ogłoszeniami.

Dla osób chcących wyglądać ciekawie, poszukujących ubrań za symboliczną złotówkę, przeważnie markowych albo niedostępnych w dawnych latach w naszym państwie takie miejsca są prawdziwą kopalnią skarbów.

Rybaczki za kilkanaście groszy, płaszcz za 20 PLN, kurtki skórzane jakie już dziś nie są produkowane, takie perełki można odnaleźć z sklepach specjalistycznie zajmujących się skupem i sprzedażą odzieży używanej.

Z moda bywa tak, że co parę a dosłownie paręnaście lat powracają do łask te same wzory, polecam wtedy poszukać niebanalnych strojów w szafach dziadków lub w tym momencie w secondhandach. Można odkryć przykładowo. schludną suknię Diora za kilkadziesiąt złotych, które nie powstydziłby się żaden dzisiejszy projektant.

Category: Kosmetyki i moda

Tagi: , ,

-

Dodaj komentarz