Zabiegi modelujące sylwetkę i nie tylko

Aktualnie w klinikach urody możemy liczyć nie tylko na normalne zabiegi upiększające. Kilka z nas chciałoby mieć piękniejsze ciało, ale nie jest łatwo pozbyć się tłuszczu bez efektów ubocznych.

Istnieją z całkowitą czyli stu procentową pewnością różne zabiegi na odchudzanie. Część z nich stosuje dobroczynne działanie ciepła. Można więc skorzystać ze specjalnej sauny. Niekiedy używa się także leczniczą moc roślin – okłady z alg posiadają przynosić bardzo dobre efekty w sytuacji cellulitu. Znane jest też odsysanie tłuszczu, które jest już zabiegiem bardziej inwazyjnym i nie każdy może się mu poddać.

Działanie ciepła na tkankę tłuszczową jest zrozumiałe. Co natomiast powiedzieć o działaniu zimna? Czy może naprawdę dać świetny efekt, skoro w ogromnej liczbie przypadków mówi się, że tłuszcz trzeba wypocić?

Kriolipoliza – zamrażanie tłuszczu to szansa dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą korzystać z sauny, oczekują szybkich efektów albo zwyczajnie wszelkie inne sposoby zawiodły. W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów kriolipoliza jest bardzo prosta w przeprowadzeniu i nie powinna powodować żadnych skutków ubocznych, oprócz tegoi związanymi z chłodem.

Wszystkie zabiegi modelujące sylwetkę posiadają w domyśle powodować odchudzenie. Pod tym względem kriolipoliza de fakto działa. Efekty widać po pierwszym zabiegu, choćby nie ujawniają się one w tym samym momencie. Następny zabieg można jednakże przeprowadzić dopiero po pewnym czasie. Jak chłód ma możliwość pomagać na odchudzanie? Otóż zimno rozbija komórki tłuszczowe bez powodowania innych uszkodzeń. Organizm usuwa uszkodzone komórki i tym samym kriolipoliza odchudza.

Więcej: odchudzanie Warszawa.

Category: Medycyna i uroda

Tagi: , ,

-

Dodaj komentarz