Jeśli potrzebujesz lawety

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu albo motocyklu? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy najszybszą radą drogową , a oprócz tego mamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas czasem się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa albo posiadamy niespodziewaną przygodę na drodze, której rezultatem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Niemniej jednak przecież nie musi tak być w każdej sytuacji możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci wręcz w najbardziej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku , a dodatkowo okolic. Jeżeli już potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, nawet jeżeli już to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. Za każdym razem możesz skorzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Z całą pewnością w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie jedynie holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy też koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy również naprawy mechaniczne oraz dodatkowo blacharsko- lakiernicze. Na pewno naprawa powypadkowa jest możliwa też w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa potrzeb oraz dodatkowo preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz jedynie pozyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Więcej informacji: pomoc drogowa Bialystok.

Category: Motoryzacja

-

Dodaj komentarz