Wirtualny alkomat

Coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań dostępnych jest w wygodnej formie online, dlatego możemy z nich korzystać mając dostęp do internetu a więc korzystając z np z telefonu komórkowego tabletu czy też laptopa. Takim właśnie wyjściem jest wirtualny alkomat, który dzięki zastosowanemu algorytmowi daje możliwość wycenić liczbę promili we krwi po spożyciu alkoholu.
Jak działają alkomaty przez internet?
Z całkowitą czyli stu procentową pewnością jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy nie posiadają alkomatu, a chcą sprawdzić, jak bardzo wpłynął na nich alkohol, a więc jakie jest stężenie alkoholu we krwi.

Jest to z całkowitą czyli stu procentową pewnością wyraz odpowiedzialności, warto więc korzystać z takich rozwiązań jak alkomat on-line. Korzystanie z takiego alkomatu przez internet jest bardzo proste, powinniśmy jednakże pamiętać o tym, ażeby podawać prawdziwe informacje. Są to informacje pogrupowane na dwie kategorie, dotyczą one naszego wzrostu, wagi, płci, jak też powiązane są ze spożywanym alkoholem. Jeśli chodzi o informacje dotyczące spożycia alkoholu to musimy podać godzinę, w jakich spożywaliśmy alkohol, jak także jego rodzaje a także ilości. Trzeba wypełnić te formułki prawdziwymi informacjami, tak aby otrzymać wiarygodny wynik dotyczący stężenia alkoholu we krwi. Pamiętajmy o tym, że kalkulator promili oparty jest na algorytmie, który po przeliczeniu płynów ustrojowych, oszacuje liczbę promili alkoholu we krwi. A dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, jak ilość spożytego alkoholu wpłynie na nasze zachowanie.

Źródło informacji: kalkulator promili.

Category: Blogi i portale

-

Dodaj komentarz