Sesje zdjęciowe i fotografia biznesowa

Poszukujesz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś doskonale! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które daje możliwość tworzenie fotografii wizerunkowych dla Ciebie i Twojej firmy. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym wyróżnikiem i zarazem bardzo ważnym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie zbudowane jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się też kuchnia a także stanowisko do wizażu i przebieralnia, które umożliwia komfortowe przygotowanie się do sesji. Przy tym w naszym katalogu usług/produktów posiadamy też możliwość współpracy z fachową wizażystką a także fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera w głównej mierze lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co wykonuje cały wizerunek marki i daje możliwość wytworzyć klimat, jaki Klient widzi podczas przeglądania social mediów czy strony internetowej firmy. W tego rodzaju zdjęciach wnętrza są ogromnie bardzo ważną częścią całości sesji, dlatego też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością zdjęć oraz spowoduje, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj fachową sesję zdjęciową w naszym studio. 

Polecam: fotografia dla biznesu warszawa.

Category: Fotografia

-

Dodaj komentarz