Czy warto grać na konsoli?

Osobom, które przez kompletne życie grały jedynie na komputerach stacjonarnych może się wydawać, że zakup konsoli to nieopłacalna inwestycja. Praktycznie jednak jest zupełnie inaczej i okazuje się, że to gracze konsolowi mniej wydają na sprzęt. Trzeba bowiem pamiętać, że zakup komputera do gier to dopiero początek, wręcz jeżeli zdecydowało się na najbardziej wydajną maszynę, jaka była dostępna w sklepie.

To ewidentne, że poradzi sobie ona z grami zaplanowanymi na najbliższe dwa – trzy lata, gorzej ma możliwość być z tymi tytułami, które ukażą się później. Te gry na pc najprawdopodobniej będą miały lepszą szatę graficzną, a to z kolei sprawi, że gracz będzie musiał pomyśleć o zmodernizowaniu komputera. W sytuacji konsoli takie rzeczy nie są praktykowane, zresztą wręcz nie byłyby możliwe. Bardzo dobry sklep z grami bardzo często oferuje klientom sposobność wyboru czy interesują ich gry na konsole czy też nie, zatem mogą oni przy okazji porównać sobie dostępność tytułów na każdą z platform , a dodatkowo zaznajomić się z cenami. W ten metodę nie będą w późniejszym czasie żałować pieniędzy wydanych na którąś grę albo sprzęt do grania. Z reguły gry na xbox 360, ps3 lub inne nowe konsole są bardziej dopracowane od tytułów wydawanych na komputery, co wynika z tego, że gdyby twórcy popełnili jakiś błąd, to w przyszłości mieliby trudności z jego naprawieniem.

Gracze posiadają zatem pewność, że nabywając w sklepie nową grę po prostu wkładają ją do napędu konsoli i grają. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o graczach komputerowych, którzy są przyzwyczajeni do licznych błędów.

Sprawdź także: gry na ps3.

Category: Gry i programy

Tagi: , ,

-

Dodaj komentarz