Ubrania, zapewniające bezpieczeństwo

Zakupy, jakie robią mężczyźni i kobiety różnią się między sobą diametralnie. Nie chodzi jedynie o to, że musimy zakupować bardzo odmienne stroje czy inne rodzaje kosmetyków.

Te rozbieżności w zakupach wynikają także z różnorakich wymagań i zainteresowań. Gdy na przykład mężczyźni przeglądają sklepy internetowe bardzo w ogromnej liczbie przypadków interesuje ich sklep BHP. Kobieta do takiego nie zagląda nigdy. Ona zazwyczaj ogląda tu ciuchy, kosmetyki, biżuterie i książki. Wręcz jeżeli już nic nie kupi to po prostu ogląda. Facet jak już coś ogląda, to zwykle kupi, w przeciągu paru chwil.
Kobiety zwykle potrzebują większej ilości czasu na zastanowienie się, porównanie cen, wybranie optymalnego produktu. Faceci nie tracą na to czasu. Jeżeli wynajdą ochraniacze, których potrzebują, to po prostu je kupują. Wręcz koloru nie wybierają, bo dla wielu z nich nie ma on znaczenia. Nie muszą też porównywać cen. Jeśli ta wybrana jest dla nich znośna, to się decydują. Niewiasta każdą decyzję zakupową musi przeanalizować. Dosłownie o ile kupuje zwykłe gumowce, nie podejmie wyborów lekkomyślnie. Przecież mogłaby jej w przyszłości żałować. Zastanowienie się niekiedy trwa chwilę, niekiedy nieco dłużej. Bardzo w znaczącej liczbie przypadków kończy się tym, ze zakup nie zostanie dokonany albo odłożony zostanie na później. Kobiety i mężczyźni w bardzo różny sposób dokonują zakupów i tych internetowych, i tych w sklepach tradycyjnych. Kobiety mogą oglądać jedną rzecz kilka razy i nie kupić jej. Faceci tak nie mają. Dlatego wielu panów nie lubi zakupów ze własnymi partnerkami. Ale w druga stronę także to funkcjonuje. Dlatego na zakupy najbardziej udawać się we własnym towarzystwie.
Zobacz: 3M-PROTAC.

Category: Inne

-

Dodaj komentarz