Kolizja – pomoc drogowa

Jeśli w trakcie podróży samochodem doszło do jego awarii lub także do kolizji, wtedy należy skorzystać z rozwiązania, jakim jest pomoc drogowa, która oferuje duży zakres usług. Warto być świadomym jednak, ażeby skorzystać z usług doświadczonej firmy, która oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie.
Pomoc drogowa – co należy wiedzieć?
Należy rozpocząć od tego, że firmy oferujące pomoc drogową powinny działać w sposób rozbudowany, jak również całodobowo oferować swoim klientom pomoc na drodze.

Prócz tego, w ramach usług powinno znajdować się w głównej mierze holowanie, w przypadku kiedy samochód nie może być naprawiony na miejscu. W przypadku kolizji wypadku lub zjechania z drogi pomoc drogowa powinna obejmować również wyciągnie pojazdu z rowu, awaryjne odpalanie samochodu czy dowóz paliwa. Nie zapominajmy też o tym, że samochody pomocy drogowej są specjalnie przystosowane, dlatego możliwe jest udzielenie wsparcia technicznego na miejscu, przykładowo na autostradzie, kiedy samochód ulegnie awarii. W przypadku ważniejszych awarii technicznych, kiedy doraźna pomoc techniczna jest niewystarczająca, wówczas warto skorzystać z opcji, jaką jest laweta, która dowiezie uszkodzony albo niesprawny technicznie samochód do warsztatu, gdzie zostanie poddany przeglądowi i naprawiony. Jak się więc okazuje, pomoc drogowa to szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi przepływ koła na drodze, awaryjne odpalanie z kabli, jak również dostarczenie pojazdu zastępczego z OC sprawcy czy rozładunek pojazdu z tira.

Sprawdź tutaj: pomoc drogowa Kraków.

Category: Motoryzacja

-

Dodaj komentarz