Pomoc drogowa – holowanie pojazdów

W sytuacji awarii samochodu w trasie warto w każdej chwili posiadać pod ręką numer do sprawdzonej pomocy drogowej. Trzeba pamiętać, że pomoc drogowa Kraków, Wieliczka udziela kompleksowej oraz całodobowej pomocy między innymi w zakresie holowania pojazdów osobowych, jak także ciężarowych oraz transportu jednośladów.
Co powinno się mieć świadomość tego na temat pomocy drogowej?
Trzeba rozpocząć od tego, że auto pomoc to usługa realizowana przez fachowców, którzy mają zarówno wiedzę jak i doświadczenie, co więcej dysponują specjalistycznym sprzętem, a zatem na przykład lawetami przeznaczonymi do transportu uszkodzonych pojazdów osobowych.

Usługi pomocy drogowej to między innymi laweta Kraków, Wieliczka. Przy tym pomoc drogowa może dostarczyć także samochód zastępczy z OC sprawcy. W sytuacji kiedy zapomnieliśmy zatankować, to wówczas też możemy skorzystać z auto pomocy a zostanie nam dowieziono paliwo na miejsce. Należy pamiętać również o tym, że z usług profesjonalnej pomocy drogowej mogą skorzystać nie tylko kierowców pojazdów osobowych czy dostawczych, ale też kierowcy motocykli. W ramach usług proponowane jest w głównej mierze przewóz oraz transport motocyklu na wskazanej przez klienta trasie. Warto wspomnieć też o tym, że usługi pomocy drogowej to nie tylko i wyłącznie laweta Wieliczka, Kraków, niemniej jednak również usługi obejmujące dowóz auta czy motocykla do warsztatu samochodowego, gdzie zostaną przeprowadzone prace serwisowe. Jeżeli więc mamy problem z autem w trasie, warto korzystać z pomocy profesjonalistów, a więc pomocy drogowej.

Więcej informacji na stronie: laweta Kraków.

Category: Motoryzacja

-

Dodaj komentarz