DJ na wesele oraz inne imprezy

Dj Gibo para się prowadzeniem różnego rodzaju imprez od 1996 roku, w różnorakich częściach kraju. Jest to perfekcyjny wybór na imprezę okolicznościową, wesele, ślub, imprezę szkolną, studniówkę, czy imprezę integracyjną. Przede wszystkim realizuje wydarzenia zamknięte.

Dj należycie dobierze repertuar do okoliczności. Rodzaj muzyki jest negocjowany razem z klientem, dzięki temu jest to w pewnym sensie gwarancja udanej imprezy. Wybrzmieć mogą utwory z lat 80 oraz najnowsze hity światowe. Gwarantuje rewelacyjną rozrywkę a także indywidualne podejście. Gwarantuje także rewelacyjną obsługę techniczną, w tym nagłośnienie i oświetlenie laserowe. Oferuje również wyrzutnie konfetti, która z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników.
Dj kieruje się zasadami takimi jak: doświadczenie, fachowość, kultura osobista i przede wszystkim zadowolenie klienta. Prócz tego pomaga w dostarczeniu innych atrakcji na wydarzenie, tj. dekoracje, fotobudka, fajerwerki, dym, napis LOVE, czy wideofilmowanie. Od klienta nie wymaga niczego innego, jak wyłącznie dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki temu organizator może odetchnąć z ulgą i o nic więcej się nie przejmować.
Nie sposób pominąć, że Dj, funkcjonuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Stosuje mikrofonów znanych firm, tj. Shure, czy Sennheiser, za nagłośnienie odpowiadają kolumny firmy QSC, RCF a także Turbosound, natomiast imprezy masowe napędzane są systemem liniowym.
W współzależności od potrzeb klienta, rodzaju imprezy, czy wielkości pomieszczenia, ogół wyposażenia jest dobierana indywidualnie.

Polecamy: dj.

Category: Rozrywka i wypoczynek

-

Dodaj komentarz