Muzyka od DJ

Do niedawna na weselach grały praktycznie jedynie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się ciut zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić poprawnie dokładnie tak samo, ja orkiestra. Przyszłościowe urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można dostosować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie należy się ograniczać do kwalifikacji wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze dużo lepiej, niż zespołu. Zespół w wielu sytuacjach jest dość kosztownym wyjściem, bo jego koszt to kilka tysięcy pln. Zespół składa się z 4 albo 5 osób, zatem ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i bardzo podobnie koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 zł, zatem jest to z całą pewnością mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma natomiast kwalifikacji, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie zachodzi tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takim wypadku jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, niemniej jednak jest nawet przeciwnie. Taki DJ zawsze radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Polecamy: dj pomorskie.

Category: Ślub i wesele

-

Dodaj komentarz